Contact Form - en to sk_SK translation catalogue (217 entries)

en: Contact Form Settings
sk_SK: Nastavenie kontaktného formulára

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejdite na verziu Pro

en: Name
sk_SK: Meno

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Phone number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Message
sk_SK: Správa

en: Attachment
sk_SK: Príloha

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
sk_SK: Podporované typy súborov: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Send me a copy
sk_SK: Zaslať mi kópiu

en: I consent to having this site collect my personal data.
sk_SK: Súhlasím s tým, aby táto stránka zhromažďovala moje osobné údaje.

en: Learn more
sk_SK: Viac

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Your name is required.
sk_SK: Vaše meno je vyžadované.

en: Address is required.
sk_SK: Adresa je vyžadovaná.

en: A valid email address is required.
sk_SK: Platný E-mail je vyžadovaný.

en: Phone number is required.
sk_SK: Telefónne číslo je vyžadované.

en: Subject is required.
sk_SK: Predmet je vyžadovaný.

en: Message text is required.
sk_SK: Správa je vyžadovaná.

en: Message length does not meet requirements.
sk_SK: Dĺžka správy nespĺňa požiadavky.

en: File format is not valid.
sk_SK: Nesprávny typ súboru.

en: File upload error.
sk_SK: Nahrávanie súboru zlyhalo.

en: The file could not be uploaded.
sk_SK: Súbor nemôže byť nahraný.

en: This file is too large.
sk_SK: Súbor je príliš veľký.

en: Please fill out the CAPTCHA.
sk_SK: Prosím opíšte CAPTCHA text.

en: Please make corrections below and try again.
sk_SK: Prosím opravte chyby a skúste to opäť.

en: Thank you for contacting us.
sk_SK: Ďakujeme za správu.

en: %1$sNote:%2$s The contact form is not protected from spam and bots. Use %3$s Captcha by BestWebSoft plugin %5$s or %4$s reCaptcha by BestWebSoft plugin %5$s to protect your contact form.
sk_SK: %1$sPoznámka:%2$s Kontaktný formulár nie je chránený pred spamom a robotmi. Na ochranu kontaktného formulára použite %3$s Captcha by BestWebSoft plugin %5$s alebo %4$s reCaptcha by BestWebSoft plugin %5$s.

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
sk_SK: Ak si želáte vytvoriť viac formulárov, prosím nainštalujte si modul Contact Form Multi

en: Contact Form plugin doesn't support your current version of Contact Form Multi plugin. Please update Contact Form Multi plugin to version 1.2.6 or higher.
sk_SK: Zásuvný modul Kontaktný formulár nepodporuje vašu aktuálnu verziu zásuvného modulu Kontaktný formulár Multi. Aktualizujte zásuvný modul Contact Form Multi na verziu 1.2.6 alebo vyššiu.

en: Sorry, email message could not be delivered.
sk_SK: Prepáčte, správa nemohla byť doručená.

en: Please enter only letters at least 3 characters, words seperated by spaces
sk_SK: Zadávajte len písmená s minimálne 3 znakmi, slová oddeľujte medzerami

en: Please enter only letters and numbers at least 3 characters, words seperated by spaces
sk_SK: Zadávajte len písmená a číslice s minimálne 3 znakmi, slová oddeľujte medzerami

en: Please enter only numbers at least 6 characters
sk_SK: Zadávajte len čísla s minimálne 6 znakmi

en: between %1$d and %2$d characters
sk_SK: medzi znakmi %1$d a %2$d

en: more than %1$d characters
sk_SK: viac ako %1$d znakov

en: less than %1$d characters
sk_SK: menej ako %1$d znakov

en: Sent from (ip address)
sk_SK: Odoslané z (ip adresa)

en: Date/Time
sk_SK: Datum / Čas

en: Sent from (referer)
sk_SK: Odoslané z

en: Using (user agent)
sk_SK: Použitie (user agent)

en: Contact from
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Site
sk_SK: Stránka

en: Phone Number
sk_SK: Tel. číslo

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
sk_SK: Ak vidíte túto MIME, znamená to, že MIME typ nie je podporovaný vyším e-mailovým klientom!

en: FAQ
sk_SK: Často kladené otázky

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Are you sure that you want to delete this language data?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať tieto jazykové dáta?

en: Add multiple forms
sk_SK: Pridanie viacerých formulárov

en: Install Contact Form Multi plugin to create unlimited number of contact forms.
sk_SK: Inštalácia pluginu Contact Form Multi na vytvorenie neobmedzeného počtu kontaktných formulárov.

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Illegal language code
sk_SK: Nezákonný jazykový kód

en: Use shortcode
sk_SK: Použite krátky kód

en: for this language
sk_SK: pre tento jazyk

en: Test your contact form
sk_SK: Otestujte svoj kontaktný formulár

en: Ensure your contact form are correctly configured. Check your settings now!
sk_SK: Uistite sa, že kontaktný formulár je správne nakonfigurovaný. Skontrolujte svoje nastavenia teraz!

en: Close notice
sk_SK: Záverečné oznámenie

en: allows to store your messages to the database.
sk_SK: umožňuje ukladať správy do databázy.

en: Manage messages that have been sent from your website.
sk_SK: Spravujte správy, ktoré boli odoslané z vašej stránky

en: Learn More
sk_SK: Zistiť viac

en: Contact form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Additional Settings
sk_SK: Ďalšie nastavenia

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Custom Code
sk_SK: Vlasntý kód

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Please enable JavaScript in your browser.
sk_SK: Povoľte JavaScript vo svojom prehliadači.

en: Contact Form plugin requires PHP %s or higher. Please contact your hosting provider to upgrade PHP version.
sk_SK: Zásuvný modul kontaktného formulára vyžaduje PHP %s alebo vyššiu verziu. Pre aktualizáciu verzie PHP kontaktujte svojho poskytovateľa hostingu.

en: Sorry, your nonce did not verify.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, nepodarilo sa overiť.

en: Min / Max symbols in the message cannot be empty.
sk_SK: Symboly Min/Max v správe nemôžu byť prázdne.

en: Email 'FROM' field option was changed, which may cause email messages being moved to the spam folder or email delivery failures.
sk_SK: Bola zmenená možnosť e-mailového poľa "OD", čo môže spôsobiť presunutie e-mailových správ do priečinka so spamom alebo zlyhanie doručenia e-mailu.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
sk_SK: Ak je vybratá možnosť "Presmerovanie na stránku" potom pole URL by malo mať nasledujúci formát

en: Such user does not exist.
sk_SK: Taký užívateľ neexistuje.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
sk_SK: Zadajte platnú e-mailovú adresu v poli "Použiť tento email".

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
sk_SK: Zadajte platnú e-mailovú adresu v poli "Od".

en: Settings saved.
sk_SK: Nastavenie uložené.

en: Settings are not saved.
sk_SK: Nastavenie sa neuloží.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
sk_SK: Ak necháte pole prázdne, budú správy posielané na e-mailovú adresu zadanú pri registrácii.

en: The user's email address
sk_SK: E-mailová adresa používateľa

en: Select a username
sk_SK: Vyberte používateľské meno

en: Select a username of the person who should get the messages from the contact form.
sk_SK: Vyberte používateľské meno osoby, ktorá má dostávať správy z kontaktného formulára.

en: Use this email address
sk_SK: Použite túto e-mailovú adresu

en: Enter multiple email addresses separated by comma for receiving messages.
sk_SK: Zadajte viacero e-mailových adries oddelených čiarkou na prijímanie správ.

en: Add department selectbox to the contact form
sk_SK: Pridanie výberového poľa oddelenia do kontaktného formulára

en: Save emails to the database
sk_SK: Uložiť emaily do databázy

en: Using
sk_SK: Používa

en: Please activate the appropriate option on
sk_SK: Aktivujte príslušnú možnosť na

en: settings page
sk_SK: stránka nastavení

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Sending method
sk_SK: Spôsob odosielania

en: You can use the WordPress wp_mail function for mailing
sk_SK: Na odosielanie e-mailov môžete použiť funkciu WordPress wp_mail

en: Mail
sk_SK: Email

en: You can use the PHP mail function for mailing
sk_SK: Na odosielanie pošty môžete použiť funkciu PHP mail

en: 'FROM' field
sk_SK: pole 'FROM'

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
sk_SK: Meno, zobrazené ako odosielateľ emailu.

en: User email
sk_SK: Používateľský email

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
sk_SK: Emailová adresa používateľa, ktorý vyplní formulár bude použitá v poli "Od"

en: If this option is changed, email messages may be moved to the spam folder or email delivery failures may occur.
sk_SK: Ak túto možnosť zmeníte, e-mailové správy sa môžu presunúť do priečinka s nevyžiadanou poštou alebo môže dôjsť k zlyhaniu doručenia e-mailu.

en: Required symbol
sk_SK: Vyžadovaný znak

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Used
sk_SK: Použité

en: Required
sk_SK: Vyžadované

en: Visible
sk_SK: Viditeľné

en: Disabled for editing
sk_SK: Nedá sa upraviť

en: Field's default value
sk_SK: Základná hodnota pola

en: Department selectbox
sk_SK: Pole na výber oddelenia

en: Use User's name as a default value if the user is logged in.
sk_SK: Ak je používateľ prihlásený, ako predvolenú hodnotu použite meno používateľa.

en: 'Visible' and 'Disabled for editing' options will be applied only to logged-in users.
sk_SK: možnosti "Viditeľné" a "Zakázané pre úpravy" sa použijú len pre prihlásených používateľov.

en: Location selectbox
sk_SK: Poloha výberového oddielu

en: Use User's email as a default value if the user is logged in.
sk_SK: Ak je používateľ prihlásený, použite e-mail používateľa ako predvolenú hodnotu.

en: Specify a mask which will be used for the phone validation, where * is a number. Use only the following symbols: %s
sk_SK: Zadajte masku, ktorá sa použije na overenie telefónu, kde * je číslo. Používajte len nasledujúce symboly: %s

en: Attachment block
sk_SK: Blok príloh

en: Users can attach the following file formats
sk_SK: Užívatelia môžu pripojiť nasledujúce formáty súborov

en: Multi-attachment
sk_SK: Viacnásobné pripojenie

en: Enable to multiple file selection
sk_SK: Povolenie výberu viacerých súborov

en: Title
sk_SK: Názov

en: Field Type
sk_SK: Typ pola

en: Field's default/available value
sk_SK: Predvolená/dostupná hodnota poľa

en: Create Field
sk_SK: Vytvoriť pole

en: Google Analytics Measurement ID
sk_SK: ID merania služby Google Analytics

en: Enter your %1$sMeasurement ID%2$s to track contact form submissions in Google Analytics.
sk_SK: Zadajte svoje %1$sID merania%2$s na sledovanie odoslaných kontaktných formulárov v službe Google Analytics.

en: Google Analytics version 4 is required.
sk_SK: Vyžaduje sa služba Google Analytics vo verzii 4.

en: Add to the form
sk_SK: Pridať do formulára

en: Tips below the Attachment
sk_SK: Rady zobrazené pod prílohami

en: 'Send me a copy' block
sk_SK: Zobraziť blok  'Zaslať kópiu'

en: GDPR Compliance
sk_SK: Súlad s nariadením GDPR

en: Link to Privacy Policy Page
sk_SK: Prepojenie na stránku so zásadami ochrany osobných údajov

en: Activate for network
sk_SK: Aktivácia pre sieť

en: Agreement checkbox
sk_SK: Označenie súhlasu

en: Required checkbox for submitting the form
sk_SK: Vyžaduje označenie súhlasu pri odoslaní formulára

en: Optional checkbox
sk_SK: Voliteľné zaškrtávacie políčko

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
sk_SK: Voliteľné zaškrtávacie políčko, jeho výsledok bude zobrazený v emaile

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
sk_SK: Vymazať prílohy zo servera po odoslaní emailu

en: Email in HTML format sending
sk_SK: Povoliť HTML formátovanie

en: Limit for Message field
sk_SK: Limit pre pole správy

en: Min / Max symbols in the message
sk_SK: Min / Max symboly v správe

en: Display additional info in the email
sk_SK: Zobraziť ďalšie informácie v e-maile

en: Sent from (IP address)
sk_SK: Odoslané z (IP adresa)

en: Example: Sent from (IP address): 127.0.0.1
sk_SK: Príklad: (IP adresa): 127.0.0.1

en: Example: Date/Time: August 19, 2013 8:50 pm
sk_SK: Príklad: Dátum/čas: 19. augusta 2013 20:50 hod

en: Example: Sent from (referer):   https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
sk_SK: Príklad: Odoslané z (referer): https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Example: Using (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
sk_SK: Príklad: Používanie (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, ako Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Language Settings
sk_SK: Nastavenia jazyka

en: Add a language
sk_SK: Pridať jazyk

en: Change the names of the contact form fields and error messages
sk_SK: Zmena názvov polí kontaktného formulára a chybových hlásení

en: Default
sk_SK: Základná

en: click to expand/hide the list
sk_SK: kliknite pre rozbalenie/schovanie zoznamu

en: Tips below the Attachment block
sk_SK: Zobrazenie rád pod blokom príloh

en: Error message for the Name field
sk_SK: Chybová správa v poli: Meno

en: Error message for the Address field
sk_SK: Chybová správa v poli: Adresa

en: Error message for the Email field
sk_SK: Chybová správa v poli: Email

en: Error message for the Phone field
sk_SK: Chybová správa v poli: Telefón

en: Error message for the Subject field
sk_SK: Chybová správa v poli: Predmet

en: Error message for the Message field
sk_SK: Chybová správa v poli: Správa

en: Error message for Limit for the Message field
sk_SK: Chybová správa pre Limit pre pole Správa

en: Error message about the file type for the Attachment field
sk_SK: Chybová správa o type súbora v poli príloh

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
sk_SK: Chybová správa pri neúspešnom nahraní súbora na server

en: Error message while moving the file for the Attachment field
sk_SK: Chybová správa pri neúspešnom presune súbora do pola prílohy

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
sk_SK: Chybová správa pri prekročení maximálnej veľkosti súboru

en: Error message for the Captcha field
sk_SK: Chybová správa v poli Captcha

en: Error message for the whole form
sk_SK: Chybová správa celého formulára

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
sk_SK: Použite zmenu názvov polí v emaile

en: Action after email is sent
sk_SK: Akcia po zaslaní mailu.

en: Display text
sk_SK: Zobraziť text

en: Redirect to the page
sk_SK: Presmerovať na stránku

en: Please enable JavaScript to change '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' options and for fields sorting.
sk_SK: Ak chcete zmeniť možnosti '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' a triedenie polí, povoľte JavaScript.

en: Form layout
sk_SK: Rozloženie formulára

en: Labels position
sk_SK: Pozícia štítkov

en: Labels align
sk_SK: Zarovnanie štítkov

en: Submit position
sk_SK: Odoslať pozíciu

en: Add tooltips
sk_SK: Pridať popisky

en: Style options
sk_SK: Nastavenie štýlu

en: One column
sk_SK: Jeden stĺpec

en: Two columns
sk_SK: Dva stĺpce

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Form align
sk_SK: Zarovnanie formulára

en: Center
sk_SK: Stred

en: Top
sk_SK: Hore

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Errors output
sk_SK: Chybový výstup

en: Display error messages
sk_SK: Zobrazí chybové správy

en: Color of the input field errors.
sk_SK: Farba textu chybových polí.

en: Display error messages & color of the input field errors
sk_SK: Zobrazí chybové správy a ich farbu

en: Add placeholder to the input blocks
sk_SK: Pridať zástupný znak do blokov

en: Email address
sk_SK: Emailová adresa

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: Select Color
sk_SK: Vyberte farbu

en: Label text color
sk_SK: Označenie farby textu

en: Placeholder color
sk_SK: Farba zástupného znaku

en: Errors color
sk_SK: Farba chýb

en: Error text color
sk_SK: Farba textu

en: Background color of the input field errors
sk_SK: Farba pozadia polí chýb

en: Border color of the input field errors
sk_SK: Farba ohraničenia polí chýb

en: Placeholder color of the input field errors
sk_SK: Farba zástupného znaku polí chýb

en: Input fields
sk_SK: Vložiť polia

en: Input fields background color
sk_SK: Farba pozadia polí

en: Text fields color
sk_SK: Farba textových polí

en: Border width in px, numbers only
sk_SK: Šírka orámovania v px, vkladajte iba číselné hodnoty

en: Border color
sk_SK: Farba ohraničenia

en: Submit button
sk_SK: Porvrdzovacie tlačidlo

en: Width in px, numbers only
sk_SK: Šírka v px, vkladajte iba číselné hodnoty

en: Button color
sk_SK: Farba tlačidla

en: Button text color
sk_SK: Farba textu v tlačidle

en: Contact Form | Preview
sk_SK: Kontaktný formulár | Náhľad

en: Drag the necessary field to sort fields.
sk_SK: Potiahnite potrebné pole na zoradenie polí.

en: between %1$d, and %2$d characters
sk_SK: medzi znakmi %1$d a %2$d

en: Contact Form Shortcode
sk_SK: Kontaktný formulár shortcode

en: Add Contact Form  to your page or post using the following shortcode:
sk_SK: Pridajte kontaktný formulár na svoju stránku alebo príspevok pomocou nasledujúceho skráteného kódu:
